Masáže


Sportovní masáž

Průběh masáže je celkově důraznější s rychlejšími masážními hmaty. Smyslem sportovní masáže je připravit sportovce jak z fyzické, tak psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě má za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Relaxační masáž

Relaxační masáž dokonale uvolní tělo i mysl. Uvolní emoční a svalové napětí, odstraňuje stres. Pomáhá tak například zmírnit bolesti vyvolané stresem. Nejčastěji odstraní zatuhlost šíje, bolest hlavy a zad. Celkově zklidňuje a osvěží tělo i duši..

Breussova masáž

Je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy. Podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny neboli „hot stones“ je nejvyhledávanější exotickou masáží.Má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikací organismu. Tělo se dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

Anticelulitidová masáž

Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla. Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.

Medová detoxikační masáž

Při medové masáži dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních. Pracuje se v oblasti zad, kde medová hmota dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad medová masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak v celkové regeneraci a relaxaci.

Lifting obličeje

Lifting obličeje je velmi jemná technika, která je šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvením kůže dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a úbytku podkožního tuku. Výsledkem je nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Ceník

Sportovní masáž

30 min

300 Kč

Relaxační masáž

30 min

300 Kč

Breussova masáž

30 min

300 Kč

Masáž lávovými kameny

30 min

350 Kč

Anticelulitidová masáž

90 min

450 Kč

Medová masáž

30 min

350 Kč

Lifting obličeje

60 min

500 Kč

 

Nabídka menu pro: 19.10.2017

polévka: 30,- Kč

Uzená s rýží a hráškem

hlavní chod 1: 95,- Kč

Zapečené těstoviny s červenou řepou

hlavní chod 2: 105,- Kč

Smažený hermelín s vařeným bramborem a tatarskou omáčkou

Facebook
Otevírací doba
Pondělí11:00 - 22:00
Úterý11:00 - 22:00
Středa11:00 - 22:00
Čtvrtek11:00 - 22:00
Pátek11:00 - 24:00
Sobota11:00 - 24:00
Neděle11:00 - 21:00