Masáže


Sportovní masáž

Průběh sportovní masáže je celkově důraznější s rychlejšími masážními hmaty. Smyslem sportovní masáže je připravit sportovce jak z fyzické, tak psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě má za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Relaxační masáž

Relaxační masáž dokonale uvolní tělo i mysl. Uvolní emoční a svalové napětí, odstraňuje stres. Pomáhá tak například zmírnit bolesti vyvolané stresem. Nejčastěji odstraní zatuhlost šíje, bolest hlavy a zad. Celkově zklidňuje a osvěží tělo i duši..

Breussova masáž

Breussova masáž je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy. Podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny neboli „hot stones“ je nejvyhledávanější exotickou masáží.Má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikací organismu. Tělo se dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

Anticelulitidová masáž

Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla. Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.

Medová detoxikační masáž

Při medové masáži dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních. Pracuje se v oblasti zad, kde medová hmota dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad medová masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak v celkové regeneraci a relaxaci.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím. Výrazně zlepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáží hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Navozuje pocit zdraví, klidu, psychické a fyzické pohody Vašeho těla včetně nezapomenutelného příjemného zážitku.

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž působí na všechny smysly lidského těla. Zpomaluje proces předčasného stárnutí, detoxikuje, vyhlazuje a dokonale regeneruje pokožku. Uvolňuje namožené svalstvo a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti. Čokoládová masáž navíc působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonu radosti.

Lifting obličeje

Lifting obličeje je velmi jemná technika, která je šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvením kůže dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a úbytku podkožního tuku. Výsledkem je nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Zvýhodněné balíčky - pernamentka

Lifting obličeje

6 vstupů

2 700 Kč

Anticelulitidová masáž

6 vstupů

 2 400 Kč

Sauna

6 vstupů

1 500 Kč

Sauna

10 vstupů

2 500 Kč

Pernamentku lze zakoupit pouze osobně na penzionu Nový Rybník.

Pernamentka je platná 1 rok od data jejího vystavení.

Ceník

Sportovní masáž

30 min

300 Kč

Relaxační masáž

30 min

300 Kč

Breussova masáž

30 min

300 Kč

Masáž lávovými kameny

30 min

350 Kč

Anticelulitidová masáž

80 min

450 Kč

Medová masáž

30 min

350 Kč

Indická masáž hlavy

40 min

400 Kč

Čokoládová masáž se zábalem

60 min

550 Kč

Lifting obličeje

50 min

500 Kč

Sauna 60 min 300 Kč

 

Nabídka menu pro: 24.02.2020

polévka: 35,- Kč

Cibulačka se sýrem

hlavní chod 1: 120,- Kč

Tortilla s vepřovým masem a zeleninou

hlavní chod 2: 125,- Kč

Sýrový špíz s vařeným bramborem a tatarkou

Facebook
Otevírací doba
Pondělí11:00 - 22:00
Úterý11:00 - 22:00
Středa11:00 - 22:00
Čtvrtek11:00 - 22:00
Pátek11:00 - 24:00
Sobota11:00 - 24:00
Neděle11:00 - 21:00