Masáže


Sportovní masáž

Průběh sportovní masáže je celkově důraznější s rychlejšími masážními hmaty. Smyslem sportovní masáže je připravit sportovce jak z fyzické, tak psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě má za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Relaxační masáž

Relaxační masáž dokonale uvolní tělo i mysl. Uvolní emoční a svalové napětí, odstraňuje stres. Pomáhá tak například zmírnit bolesti vyvolané stresem. Nejčastěji odstraní zatuhlost šíje, bolest hlavy a zad. Celkově zklidňuje a osvěží tělo i duši..

Breussova masáž

Breussova masáž je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy. Podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny neboli „hot stones“ je nejvyhledávanější exotickou masáží.Má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikací organismu. Tělo se dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

Anticelulitidová masáž

Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla. Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.

Medová detoxikační masáž

Při medové masáži dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních. Pracuje se v oblasti zad, kde medová hmota dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad medová masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak v celkové regeneraci a relaxaci.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím. Výrazně zlepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáží hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Navozuje pocit zdraví, klidu, psychické a fyzické pohody Vašeho těla včetně nezapomenutelného příjemného zážitku.

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž působí na všechny smysly lidského těla. Zpomaluje proces předčasného stárnutí, detoxikuje, vyhlazuje a dokonale regeneruje pokožku. Uvolňuje namožené svalstvo a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti. Čokoládová masáž navíc působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonu radosti.

Lifting obličeje

Lifting obličeje je velmi jemná technika, která je šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvením kůže dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a úbytku podkožního tuku. Výsledkem je nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Zvýhodněné balíčky - pernamentka

Sauna (6 vstupů, 1-2 osoby)

6x 60 min

1 500 Kč

Sauna (10 vstupů, 1-2 osoby)

10x 60 min

2 500 Kč

Pernamentku lze zakoupit pouze osobně na penzionu Nový Rybník.

Pernamentka je platná 1 rok od data jejího vystavení.

Ceník

Sportovní masáž

30 min

600 Kč

Klasická relaxační masáž

30 min

500 Kč

Klasická relaxační masáž

60 min

1 000 Kč

Breussova masáž

30 min

500 Kč

Masáž lávovými kameny

30 min

600 Kč

Masáž lávovými kameny

60 min

1 200 Kč

Anticelulitidová masáž

80 min

900 Kč

Medová detoxikační masáž

30 min

600 Kč

Indická masáž hlavy

40 min

700 Kč

Čokoládová masáž

80 min

1 100 Kč

Lifting obličeje

50 min

800 Kč

Sauna 1 - 2 osoby 60 min 300 Kč
Sauna 3 osoby 60 min 400 Kč
Sauna 4 osoby 60 min 500 Kč

 

Dnešní nabídka obědového menu

polévka: 35,- Kč

Drůbeží vývar s masem a rýží

hlavní chod 1: 165,- Kč

Hamburger s trhaným kachním prsem, brusinkovou majonézou a cibulovým chutney

hlavní chod 2: 0,- Kč

0

Facebook
Otevírací doba
Pondělí11:00 - 22:00
Úterý11:00 - 22:00
Středa11:00 - 22:00
Čtvrtek11:00 - 22:00
Pátek11:00 - 24:00
Sobota11:00 - 24:00
Neděle11:00 - 21:00