Vítejte na stránkách

Penzionu a Pivovaru Nový Rybník!


Vítejte na stránkách Penzionu a Pivovaru Nový Rybník, který se nachází u břehu stejnojmenného rybníka vzdáleného 2 km od obce Obořiště. Poloha penzionu na samotě pod hrází rybníka je jako stvořená k prožití příjemného večera s přáteli nad sklenkou vína, ke strávení odpočinkové dovolené, k pořádání oslav všeho druhu i organizování podnikových akcí.

Okolní krajina, stejně jako celé Brdy nabízí širokou škálu sportovního vyžití, a tak si na své přijdou turisté, cyklisté, houbaři a všichni milovníci přírody.

Ať už se rozhodnete strávit ve zdejším kraji dovolenou nebo přijedete pracovně, neváhejte a zastavte se na krátké občerstvení, oběd nebo nocleh.

Těšíme se na Vás!

Penzion je plně vybaven vším, co je nutné pro Váš klid a pohodlí – pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV, úschovna kol, parkoviště a připojení WI-FI.

Přijďte si posedět do naší restaurace a odreagujte se od starostí všedních dnů. Nerušeně relaxovat u nás můžete na zahradě s jezírkem.

Speciální nabídka a pořádané akce


Asijská kuchyně a české pivo? Proč ne!

Asijská kuchyně a české pivo? Proč ne!

Vážení hosté, na měsíc březen jsme si pro Vás připravili speciální nabídku. Přijďte ochutnat dokonalé spojení chutí v podobě asijské kuchyně a našeho piva Baštýř! Nechte své chuťové buňky rozmazlit chutí "Nem lui" Grilovaného vepřového mletého masa na citrónové trávě s asijským salátem nebo Kachním prsem na asijský způsob s basmati rýží a pikantní omáčkou. Toto si nemůžete nechat ujít. Těšíme se na Vás!

ZRUŠENÍ AKCE! Baštýřovy pivní hody 3.4. 2020 od 16:00 hod.

ZRUŠENÍ AKCE! Baštýřovy pivní hody 3.4. 2020 od 16:00 hod.

Vážení hosté, z důvodu nařízení vlády ČR Vám musíme oznámit, že akce Baštýřovy pivní hody je zrušena. Akci se budeme snažit naplánovat na příznivější dobu, abyste o ni nepřišli. Budeme rádi, když nám i nadále v těchto chvílích budete zachovávat přízeň. Těšíme se na Vás! Váš Penzion a Pivovar Nový Rybník!

Sudové pivo a PET lahve s sebou na objednání!

Sudové pivo a PET lahve s sebou na objednání!

Nemůžete na pivo k nám? Nevadí! Máme pro Vás řešení. Sudové pivo a PET láhve piva Baštýř na objednání u našeho sládka Petra Králíčka na tel: 601392651. Těšíme se na Vás!

Webové stránky - Informace

Webové stránky - Informace

Vážení zákazníci, omlouváme se, ale v některých případech na našem webu dochází k neaktuálnosti některých informací, nyní konkrétně akce - Valentýnské menu a pobytový balíček, dále neaktuální cena v rámci ubytování (přistýlka a poplatek za zvíře, kdy platí 595 Kč a 300 Kč). V současné chvíli máme problém se správou webu. Děkujeme za pochopení a tuto situaci budeme řešit.

UZAVŘEN PROVOZ PENZIONU OD 14.3. 2020 DO ODVOLÁNÍ!

UZAVŘEN PROVOZ PENZIONU OD 14.3. 2020 DO ODVOLÁNÍ!

Vážení hosté, z důvodu platného nařízení vlády ČR je od 14.3. 2020 provoz našeho Penzionu a Pivovaru Nový Rybník uzavřen! Děkujeme za pochopení a věříme, že přízeň k našemu Penzionu zachovávate. Těšíme se na Vás v lepších časech. Váš Penzion a Pivovar Nový Rybník!

Nabídka práce - pozice číšník/servírka

Nabídka práce - pozice číšník/servírka

Penzion a Pivovar Nový Rybník, hledá do svého týmu posilu na pozici číšník/servírka na hlavní pracovní poměr. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail penzion@novyrybnik.com či se nám ozvěte na telefonní číslo 724 842 924. Děkujeme a těšíme se právě na tebe!

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Blíží se narozeniny, svátek či nějaké výročí a Vy přemýšlíte čím obdarovat své blízké a přátele? Máme pro Vás připravený dárkový poukaz v libovolné hodnotě či na vybrané služby.

RELAX pobytový balíček

RELAX pobytový balíček

Cena balíčku pro 2 dospělé osoby na 2 noci zahrnuje:
2x ubytování pro 2 osoby v komfortním dvoulůžkovém pokoji, 2x snídaně pro 2 osoby formou alá carte či bufetu, 1x relaxační masáž pro 2 osoby (2x30 min), 1x solná koupel z mrtvého moře pro 2 osoby (25 min koupel + 20 min relaxace) s domácím nápojem a fresh občerstvením

více informací zde

ZÁŽITKOVÝ POBYT S PIVEM BAŠTÝŘ

ZÁŽITKOVÝ POBYT S PIVEM BAŠTÝŘ

Cena balíčku pro 2 dospělé osoby na 1 noc zahrnuje:
1x ubytování pro 2 osoby v komfortním dvoulůžkovém pokoji, 1x snídaně pro 2 osoby formou alá carte či bufetu, 1x pivní koupel pro 2 osoby (25 min koupel + 20 min relaxace) spojená s osvěžením v podobě piva Baštýř

více informací zde

ROMANTIC pobytový balíček

ROMANTIC pobytový balíček

Cena balíčku pro 2 dospělé osoby na 1 noc zahrnuje:
1x ubytování pro 2 osoby v komfortním dvoulůžkovém pokoji, 1x snídaně pro 2 osoby formou alá carte či bufetu, 1x láhev sektu přímo na pokoji, Romantická výzdoba pokoje, 1x Kleopatřina koupel pro 2 osoby (25 min koupel + 20 min relaxace) s domácím nápojem a fresh občerstvením

více informací zde

Nabídka menu pro: 20.03.2020

polévka: 35,- Kč

Frankfurtská polévka

hlavní chod 1: 125,- Kč

Hamburská vepřová kýta s naším karlovarským knedlíkem

hlavní chod 2: 0,- Kč

0

Facebook
Otevírací doba
Pondělí11:00 - 22:00
Úterý11:00 - 22:00
Středa11:00 - 22:00
Čtvrtek11:00 - 22:00
Pátek11:00 - 24:00
Sobota11:00 - 24:00
Neděle11:00 - 21:00