Vítejte na stránkách

penzionu Nový Rybník!


Vítejte na stránkách penzionu Nový Rybník, který se nachází u břehu stejnojmenného rybníka vzdáleného 2 km od obce Obořiště. Poloha penzionu na samotě pod hrází rybníka je jako stvořená k prožití příjemného večera s přáteli nad sklenkou vína, ke strávení odpočinkové dovolené, k pořádání oslav všeho druhu i organizování podnikových akcí.

Okolní krajina, stejně jako celé Brdy nabízí širokou škálu sportovního vyžití, a tak si na své přijdou turisté, cyklisté, houbaři a všichni milovníci přírody.

Ať už se rozhodnete strávit ve zdejším kraji dovolenou nebo přijedete pracovně, neváhejte a zastavte se na krátké občerstvení, oběd nebo nocleh.

Těšíme se na Vás!

Penzion je plně vybaven vším, co je nutné pro Váš klid a pohodlí – pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV, úschovna kol, parkoviště a připojení WI-FI.

Přijďte si posedět do naší restaurace a odreagujte se od starostí všedních dnů. Nerušeně relaxovat u nás můžete na zahradě s jezírkem.

 • Obrázek 3
 • Obrázek 1
 • Obrázek 2
 • Obrázek 4
 • Obrázek 5
 • Obrázek 6
 • Obrázek 7
 • Obrázek 8
 • Obrázek 9
 • Obrázek 2
 • Obrázek 3

Speciální nabídka a pořádané akce


OMEZENÝ PROVOZ 21.11.2019

OMEZENÝ PROVOZ 21.11.2019

Vážení hosté, ve čtvrtek 21.11. 2019 bude penzion a pivovar Nový Rybník uzavřený od 15:00 hod z důvodu konání firemní akce. Děkujeme za pochopení!

Tip na dárek - permanentka

Tip na dárek - permanentka

Vážení hosté, nyní lze nově zakoupit přímo u nás na penzionu Nový Rybník permanentka (lifting obličeje, anticelulitidová masáž, sauna), která může být i dobrým tipem na dárek svým blízkým k Vánocům, narozeninám apod.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Blíží se narozeniny, svátek či nějaké výročí a Vy přemýšlíte čím obdarovat své blízké a přátele? Máme pro Vás připravený dárkový poukaz v libovolné hodnotě či na vybrané služby.

DETOXIKAČNÍ POBYT

DETOXIKAČNÍ POBYT

Cena balíčku pro 2 dospělé osoby na 1 noc zahrnuje:
1x ubytování pro 2 osoby v komfortním dvoulůžkovém pokoji, 1x snídaně pro 2 osoby formou alá carte či bufetu, 1x večeře pro 2 osoby formou 2-chodového menu, 2x medová masáž (30 min) ,1x vstup do sauny, Wi-fi na pokojích i ve stravovacích prostorách

RELAXAČNÍ POBYT

RELAXAČNÍ POBYT

Cena balíčku pro 2 dospělé osoby na 2 noci zahrnuje:
2x ubytování pro 2 osoby v komfortním dvoulůžkovém pokoji, 2x snídaně pro 2 osoby formou alá carte či bufetu, 2x večeře pro 2 osoby formou 2-chodového menu, 2x masáž (30 min), 2x solná koupel z mrtvého moře (25 min koupel + 20 min relaxace) s domácím nápojem a lehkým občerstvením, 1x vstup do sauny, Wi-fi na pokojích i ve stravovacích prostorách

ZÁŽITKOVÝ POBYT S PIVEM BAŠTÝŘ

ZÁŽITKOVÝ POBYT S PIVEM BAŠTÝŘ

Cena balíčku pro 2 dospělé osoby na 1 noc zahrnuje:
1x ubytování pro 2 osoby v komfortním dvoulůžkovém pokoji, 1x snídaně pro 2 osoby formou alá carte či bufetu, 1x večeře pro 2 osoby formou 2-chodového menu, 2x pivní /rašelinová koupel (25 min koupel + 20 min relaxace) s degustační sklenkou piva Baštýř a lehkým občerstvením, 1x vstup do sauny, 1x prohlídka pivovaru vč. výkladu pro 2 osoby, Wi-fi na pokojích i ve stravovacích prostorách

ROMANTICKÝ POBYT V APARTMÁNU EXCLUSIV (NEDĚLE - PÁTEK)

ROMANTICKÝ POBYT V APARTMÁNU EXCLUSIV (NEDĚLE - PÁTEK)

Cena balíčku pro 2 dospělé osoby na 1 noc zahrnuje:
1xubytování pro 2 osoby v apartmánu EXCLUSIV s nádherným výhledem na rybník, 1x snídaně pro 2 osoby formou alá carte či bufetu, 1x romantická večeře při svíčkách pro 2 osoby formou 2-chodového menu,1x lahev sektu na pokoj, 2x Kleopatřina koupel s nápojem a lehkým občerstvením, 1x vstup do sauny, Wi-fi na pokojích i ve stravovacích prostorách

ROMANTICKÝ POBYT VE STANDARDNÍM POKOJI (PÁTEK - NEDĚLE)

ROMANTICKÝ POBYT VE STANDARDNÍM POKOJI (PÁTEK - NEDĚLE)

Cena balíčku pro 2 dospělé osoby na 1 noc zahrnuje:
1x ubytování pro 2 osoby v komfortnímdvoulůžkovém pokoji, 1x snídaně pro 2 osoby formou alá carte či bufetu, 1x romantická večeře při svíčkách pro 2 osoby formou 2-chodového menu, 1x lahev sektu na pokoj, 2x masáž (30 min), 1x vstup do sauny, Wi-fi na pokojích i ve stravovacích prostorách

Dnešní nabídka obědového menu

polévka: 35,- Kč

Hrášková s opečenou slaninou

hlavní chod 1: 120,- Kč

Kuřecí prsíčka v pivním těstíčku s vařenými brambory a tatarskou omáčkou

hlavní chod 2: 125,- Kč

Hovězí štěpánská pečeně s houskovými knedlíky

Facebook
Otevírací doba
Pondělí11:00 - 22:00
Úterý11:00 - 22:00
Středa11:00 - 22:00
Čtvrtek11:00 - 22:00
Pátek11:00 - 24:00
Sobota11:00 - 24:00
Neděle11:00 - 21:00