Svatba Jana a Anety

Svatební den na Penzionu Nový Rybník

Elegantní svatba v petrolejově zeleném provedení, to byla svatba krásné Anety a Jana. Děkujeme, že jste v náš Penzion vložili Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho společných chvil na cestě Vaším životem. 

Baštýř Darts Cup 2023

Šipková exhibice pod otevřeným nebem

Ve dnech 23. - 24.6. 2023 probíhal v našem Penzionu I. ročník Baštýř Darts Cup 2023. Jednalo se o dvoudenní šipkový turnaj týmů a jednotlivců, kdy nejlepší jednotlivci ze sobotního turnaje se probojovali do večerní show, která se konala na velké stage pod otevřeným nebem v krásném areálu našeho Penzionu pod hrází rybníka. Večerní exhibice se zúčastnili nejlepší čeští hráči - Karel Sedláček, Vítězslav Sedlák a také 6. nejlepší hráč světa Luke Humphries, který dorazil pouze a jen na tento náš turnaj. Ve světě se historicky konal pouze jeden turnaj pod otevřeným nebem a to konkrétně v Dubaji. U nás na Penzionu Nový Rybník jsme byli tedy druzí na světě, kdo pořádal šipkový turnaj ve venkovním prostředí. Pátečního turnaje týmů se zúčastnilo zhruba 40 hráčů a sobotního turnaje jednotlivců 90. Byla to pro nás velká zkušenost a velké díky patří Pavlu Kordovi - největšímu českému promotérovi a organizátorovi šipkových turnajů. Ve spolupráci s ním mohl vzniknout tento turnaj a také za velké podpory partnerů této akce, např. ENERGON HOLDING, ALBIXON a další, bez kterých by tento jedinečný turnaj nemohl vzniknout. Za to jim všem patří velké díky! Do galerie přidáváme malou ukázku toho, jak velká akce se u nás odehrála a co jsme schopni zorganizovat. Tak ať to lítá!

Svatba Petra a Jitky

Svatební den na Penzionu Nový Rybník

Ukázka z pohádkové svatby Petra a Jitky. Tato sympatická dvojice si u nás řekla své životní ANO a my jsme moc rádi, že si vybrali právě náš areál pod hrází stejnojmenného rybníka. Přejeme jim plno krásných společných chvil!

Rozlučka se svobodou

Dámská jízda

Plánujete pro svoji kamarádku rozlučku se svobodou? Pak je naše místo pro Vás jako stvořené. V galerii najdete malou ukázku z krásné rozlučky se svobodou budoucí nevěsty Adriany, kterou pro ní připravili její kamarádky! Byla to pěkná jízda!

Maturitní ples

Maturák ve velkém stylu!

Vystupte ze zajetých kolejí! Uspořádejte maturitní ples, na který se bude dlouho vzpomínat! Už bylo dost stereotypů v podobě kutlurních domů. Přišel čas na změnu!

Penzion Nový Rybník je tu pro Vás. Krásné prostředí, maturitní ples pod otevřeným nebem, venkovní zábava, venkovní kuchyně, krásné vnitřní prostory, dokonalý západ slunce a krásné prostředí na památkové fotografie a také ubytování - to vše na jednom místě! Pár maturitních plesů již u nás proběhlo, v galerii najdete malou ukázku. Pokud maturanti plánujete udělat svůj ples tím výjimečným, tak nezapomeňte se ozvat přímo nám na e-mail penzion@novyrybnik.com a my Vám se vším pomůžeme! Bude to akce, o které se bude ještě dlouho povídat!

Svatba Jakuba a Markéty

Svatební den na Penzionu Nový Rybník

Ukázka z krásné svatby Jakuba a Markéty, která probíhala u nás na Penzionu. Svatebčané zvolili nevšední obřadní místo v blízkosti našeho areálu na přilehlé louce vedle ranče. 

Přejeme jim jen to nejkrásnější do společného života!

Svatba Josefa a Markéty

Svatební den na Penzionu Nový Rybník

Svatba krásné Markéty a Pepy se nesla v duchu stejně krásných barev, které rozzářily celý náš areál. Každý detail této svatby měl důležitou roli v rámci celé mozaiky, která vytvářela celkový svatební den.

Děkujeme, že jste Vaši důvěru vložili do našeho Penzionu. 

   

Svatba Alexe a Veroniky

Svatební den na Penzionu Nový Rybník

Krásná svatba, kdy v hlavních rolí byl ženich Alex a nevěsta Veronika.

Děkujeme, že jste si své životní "ANO" řekli u nás v Penzionu. 

Přejeme jen to nejkrásnější!

Fialovo-zelená svatba

Svatební den na Penzionu Nový Rybník

Krásná svatba, která se nesla v duchu dvou barev - elegantní zelená a slavnostní fialová. Celý areál působil nádherně a my děkujeme, že si svatebčané vybrali právě náš Penzion.  

Hodně lásky do společného života.