Pokoje

Usínejte a probouzejte se v peřinách brdských lesů!

Jednolůžkový pokoj

1 Os.
Single Bed

Jednolůžkový pokoj je vybaven LCD televizorem, vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout). K dispozici je fén a ručníky. Pokoj je vybaven rychlým a bezplatným Wi-fi připojením a pracovním stolem. Bezplatné zrušení rezervace je možné pouze 2 dny před příjezdem.

Od: 990 Kč / Noc

Dvoulůžkový pokoj s bezbariérovým přístupem

2 Os.
Manželská postel

Dvoulůžkový bezbariérový pokoj se nachází v přízemí Penzionu. Pokoj je vybaven LCD televizorem vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), které je přizpůsobené pro bezbariérové použití s madly a širšími vjezdy. Pokoj je vybaven rychlým a bezplatným Wi-fi připojením a manželskou postelí. K dispozici je fén a ručníky. Bezplatné zrušení rezervace je možné pouze 2 dny před příjezdem.

Od: 1 950 Kč / Noc

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky/bez přistýlky

2 - 3 Os.
Twin/Double

Dvoulůžkový pokoj nabízí 2 postele, které lze od sebe jak oddělit, tak i přisunout (manželská postel) a navíc možnost přistýlky (rozkládací pohovka) pro 1 osobu. Pokoj je vybaven LCD televizorem, vlastní koupelnou (sprchový kout, WC), rychlým a bezplatným Wi-fi připojením a také pracovním stolem. K dispozici je fén a ručníky. Bezplatné zrušení rezervace je možné pouze 2 dny před příjezdem.

Od: 1950 Kč / Noc

Čtyřlůžkový apartmán

2-4 Os.
Manželská postel + 2 oddělitelné postele

Čtyřlůžkové apartmány se skládají ze dvou pokojů a společné koupelny (sprchový kout, WC). V apartmánu je k dispozici ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s 2 oddělitelnými postelemi, pracovní stůl, 2x LCD televizor a pohovka. Apartmán je dále vybaven rychlým a bezplatným Wi-fi připojením, fénem a ručníky. Bezplatné zrušení rezervace je možné pouze 2 dny před příjezdem.

Od: 2 250 Kč / Noc

Exclusive Apartmán

2 Os.
Manželská „pódiová“ postel

Exklusivní podkrovní dvoulůžkový apartmán nabízí manželskou „pódiovou“postel, obývací místnost se sedací soupravou, plazmový TV, příjemné posezení u krbu a vlastní koupelnu s vanou. Z oken apartmánu se nabízí nádherný výhled na přilehlý rybník a okolní přírodu. Pohodlí tohoto apartmánu ocení převážně náročnější hosté, novomanželé a zamilované páry. Apartmán také nabízí vlastní minibar (slané, sladkosti, nealko a alko nápoje). Součástí je rychlé a bezplatné Wi-fi připojení, fén a ručníky. Bezplatné zrušení rezervace je možné pouze 2 dny před příjezdem.

Od: 3 350 Kč / Noc

Kontakt

Jak se k nám dostanete
Adresa:
Obořiště 53 , 262 12 Obořiště