Masáže

Čeká na Vás sportovní, relaxační, breussova, anticelulitidová masáž či masáž lávovými kameny. Také se můžete těšit na indickou masáž hlavy. 

Telefonické rezervace(+420) 724 858 626

Sportovní masáž

Průběh sportovní masáž je celkově důraznější s rychlejšími masážními hmaty. Smyslem sportovní masáže je připravit sportovce jak z fyzické, tak psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě má za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Relaxační masáž

Relaxační masáž dokonale uvolní tělo i mysl. Uvolní emoční a svalové napětí, odstraňuje stres. Pomáhá tak například zmírnit bolesti vyvolané stresem. Nejčastěji odstraní zatuhlost šíje, bolest hlavy a zad. Celkově zklidňuje a osvěží tělo i duši. 

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny neboli „hot stones“ je nejvyhledávanější exotickou masáží. Má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikací organismu. Tělo se dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu, napětí a klient se cítí jako znovuzrozený. 

Medová detoxikační masáž

Při medové masáži dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních. Pracuje se v oblasti zad, kde medová hmota dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad medová masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak v celkové regeneraci a relaxaci. 

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím. Výrazně zlepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Navozuje pocit zdraví, klidu, psychické a fyzické pohody Vašeho těla včetně nezapomenutelného příjemného zážitku. 

Ceník masáží

Sportovní masáž30 minut   700 Kč
Klasická relaxační masáž30 minut   600 Kč
Klasická relaxační masáž60 minut1 200 Kč
Breussova masáž30 minut  600 Kč
Masáž lávovými kameny30 minut  700 Kč
Masáž lávovými kameny60 minut1 400 Kč
Medová detoxikační masáž30 minut  700 Kč
Indická masáž hlavy40 minut  800 Kč