Masáže

Čeká na Vás sportovní, relaxační, breussova, anticelulitidová masáž či masáž lávovými kameny. Jelikož pro Vás poptáváme maséry/masérky externě, je nutné si rezervovat termíny masáží min. 14 dnů předem. Pakliže si rezervujete Last minute pobyt, rádi Vám aktuální dostupnost masáží poptáme či jako alternativu nabídneme další wellnessové procedury z naší nabídky.

Telefonické rezervace(+420) 724 858 626

Sportovní masáž

Průběh sportovní masáž je celkově důraznější s rychlejšími masážními hmaty. Smyslem sportovní masáže je připravit sportovce jak z fyzické, tak psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě má za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Relaxační masáž

Relaxační masáž dokonale uvolní tělo i mysl. Uvolní emoční a svalové napětí, odstraňuje stres. Pomáhá tak například zmírnit bolesti vyvolané stresem. Nejčastěji odstraní zatuhlost šíje, bolest hlavy a zad. Celkově zklidňuje a osvěží tělo i duši. 

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny neboli „hot stones“ je nejvyhledávanější exotickou masáží. Má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikací organismu. Tělo se dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu, napětí a klient se cítí jako znovuzrozený. 

Objednávky masáží

Jelikož pro Vás poptáváme maséry/masérky externě, je nutné si rezervovat termíny masáží min. 14 dnů předem. Pakliže si rezervujete Last minute pobyt, rádi Vám aktuální dostupnost masáží poptáme či jako alternativu nabídneme další wellnessové procedury z naší nabídky.

Ceník masáží

Sportovní masáž

30 minut   700 Kč
Klasická relaxační masáž30 minut   600 Kč
Klasická relaxační masáž60 minut1 200 Kč
Breussova masáž30 minut  600 Kč
Masáž lávovými kameny30 minut  700 Kč
Masáž lávovými kameny60 minut1 400 Kč
Rezervace masážíPo předchozí rezervaciTelefonicky či e-mailem