Koupele

Kdo by odolal dokonalé koupeli? Kleopatřina koupel, pivní koupel či solná koupel z mrtvého moře. To vše v našem wellness. Doporučujeme vytvoření rezervace min. týden dopředu!

Telefonické rezervace(+420) 724 858 626
Koupele

Pivní koupel

Pivní koupel se skládá z piva a kvasnic. Úspěšně léčí lupénku a akné. Je to výborná antistresová terapie. Mírně zvyšuje krevní tlak a podporuje srdeční činnost. Vitamíny B, které jsou obsaženy v pivovarských kvasnicích výrazně vyživují, zvláční a zregenerují pokožku.

Procedura se odehrává v lázni vyrobené z našeho piva Baštýř. Doba koupele trvá 25 min. Po pivní lázni následuje dalších 20 min. relaxace, při které se organismus opět adaptuje na vnější prostředí.

Koupele

Kleopatřina koupel

Tato omlazující Kleopatřina koupel se skládá z Kleopatřina oleje, smetany a růže. Má blahodárné účinky na pleť a hojí malé ranky. Obsahuje vitamín B a s dalšími minerály hydratuje, změkčuje a napíná pokožku.

Koupele

Solná koupel z mrtvého moře

Při solné koupeli z mrtvého moře jsou z těla vylučovány škodlivé látky a naopak jsou pokožkou přijímány zpět cenné minerální látky obsažené v soli. Dochází k fyzického i psychickému uvolnění. Je to skvělá očista těla.

Prokrvuje a zvláčňuje pokožku. Pomáhá při onemocnění kůže, revmatizmu, poruchách spánku, bolestech svalů a kloubů. Je vhodná také po úrazových a pooperačních stavech.

Ceník koupelí

Pivní koupel (1 os., 2.os.)*1 100 Kč / 2 100 Kč25 minut koupel + 20 minut relaxace na lehátku
Solná koupel (1 os., 2 os.)*900 Kč / 1 600 Kč25 minut koupel + 20 minut relaxace na lehátku
Kleopatřina koupel (1 os., 2 os.)*1 100  Kč / 2 100 Kč25 minut koupel + 20 minut relaxace na lehátku

*Ke každé koupeli lehké občerstvení, domácí nápoje, zapůjčení prostěradel a ručníků. Jedná se o privátní prostor!